Історія компанії

Ми живемо в чудовий час дивовижних відкриттів і корисних для людини винаходів! Уже давно не уявляємо своє життя без смартфонів і комп’ютерів, мікрохвильових печей і посудомийних машин, продуктів швидкого приготування і, звичайно, без такої звичної і непомітною, міцною і зручною одноразовим пластиковим полімерної упаковки!

Тортики і тістечка, м’ясо і тушки птиці, гриби і ягоди, різні побутові дрібниці (батарейки, навушники, флешки), косметика і парфумерія, іграшки та сувеніри – все це акуратно пакується в екологічну, нешкідливу для людини і тварин, якісну і елегантну полімерну упаковку!

Наскільки презентабельний стає зовнішній вигляд продукції! Будьте впевнені, Ваш товар не отримає механічних пошкоджень, не покриється шаром пилу, на нього ніколи не потраплять частинки сміття, він не вбере сторонні побутові запахи.

Використовувати прозору полімерну упаковку сьогодні – це актуально, зручно, комфортно, економічно доцільно.

Фірма ТОВ “Э.Д.С.” вдало займається виготовленням полімерної пластикової упаковки і термоформуючого обладнання з 2001 р. і є одним з провідних виробників цієї групи товарів в Україні. З підприємства, що займається виробництвом обладнання, ТОВ “Э.Д.С.” перетворилося в багатопрофільне підприємство, що має замкнутий цикл виробництва: устаткування – плівка технологічне оснащення – кінцевий продукт (УПАКОВКА).

Власна виробнича база, сучасна лабораторія, використання як власних напрацювань, так і новітніх винаходів провідних фахівців світового масштабу – все це обумовлює потужний потенціал фірми ТОВ “Э.Д.С.”.

“Швидко, якісно, надійно!” – не просто слоган, це стиль і метод нашої роботи!

Команда фахівців від розробників до виконавців ТОВ “Э.Д.С.” врахує всі нюанси Ваших побажань і вимог. Ми оптимально вирішимо будь-які нестандартні завдання по розробці, виробництву термоформовочного обладнання, оснащення, випуску готової продукції з полімерної плівки незалежно від їх складності. Адже Ви робите замовлення безпосередньо у виробника, минаючи непотрібний ланцюжок посередників.

Звертайтеся – Ви переконаєтеся в нашому професіоналізмі ОСОБИСТО.

Наші відносини з замовниками відкриті і прозорі. І це запорука успіху ТОВ “Э.Д.С.”. У нас немає мети – просто продати обладнання або упаковку. У нас є мета – допомогти клієнту в рішенні його завдань: від входження в ринок, до становлення лідером в своєму регіоні або сегменті ринку.

Якщо Вам знадобилися послуги з порізки полімерної плівки або необхідна приварка блістеру – фахівці ТОВ “Э.Д.С.” допоможуть грамотно і кваліфіковано.

Додатковим бонусом для замовників стануть вельми лояльні і демократичні ціни, швидкість і точність виконання замовлення.

Наші дипломи та нагороди

Фірма ТОВ “Э.Д.С.” в 2010 р визнана Підприємством року, згідно з даними Державного управління статистики України. Це показник гідно-високої оцінки роботи нашої компанії.

Фірма ТОВ “Э.Д.С.” з 2002 р учасник провідних профільних виставок в СНД: «Росупак», «Сібупак”, “ПакЕкспо” і “Інпродмаш” в Україні. Показово, що досягнення фірми відзначені нагородами та дипломами як на ринку упаковки України, так і міжнародному рівні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *