Обладнання для виготовлення полімерної упаковки

Термоформувальне обладнання для виготовлення полімерної пластикової упаковки. Наше термо-пневмоформувальне та термовакуумне обладнання дозволяє здійснювати найрізноманітніші види формування, а саме: позитивне формування, негативне формування, комбіноване позитивно-негативне формування, формування за допомогою пуансонів. Вакуум-термоформувальне обладнання фірми ТОВ “Э.Д.С.” дозволяє виготовляти упаковку з практично всіх видів термоформувальної плівки такий як: ПВХ, ОПС, ПП, ПС, ПЕТ. Асортимент вакуум-термоформувальних автоматів, що випускаються ТОВ “Э.Д.С.” досить широкий і дозволяє максимально охопити потреби ринку пакувального обладнання.

Завдання, які ставлять Замовники, закладаються в технічні можливості вакуум-термоформувальних автоматів та комплектацію обладнання. Процес виготовлення упаковки на вакуум-термоформувальному обладнанні ТОВ “Э.Д.С.” є повністю автоматизованим. Комплектації автоматів різноманітні і залежать від вимог, які пред’являються виробам і відповідно до обладнання. Автомати можуть бути з поєднаним та рознесеними вузлами формування-вирубки, з контактним та безконтактним нагріванням, з відхідною та безвідходною технологією вирубки.

Контроль над роботою устаткування, і навіть управління процесами здійснюється з допомогою електронного блоку управління. Блок, оснащений пультом, дозволяє керувати всіма процесами вакуум-термоформування та контролювати їх на кожному з етапів – від встановлення та регулювання температури до штабелювання готової продукції. Ознайомитись з технічними характеристиками всього спектра обладнання ТОВ “Э.Д.С.” можна вибравши конкретну модель автомата з каталогу, представленого нижче.

Малогабаритний термоформувальний автомат АТ-1101

Вакуум-термоформувальний автомат АТ-1122

Малогабаритний термоформувальний автомат АТ-1102

Термоформувальний автомат АТ-1322

Термоформувальні автомати AT-1301 та AT-1302

Вакуум-термоформувальні автомати АТ-1303 та АТ-1304

Вакуум-термоформувальні автомати АТ-1303А та АТ-1304А

Термоформувальний автомат АТ-1602

Термоформувальний автомат АТ-1515

Термоформувальний автомат АТ-1502

Термоформувальні автомати АТ-1430 та АТ-1431