Винахід полімерної упаковки – одне з чудових досягнень людства в останні десятиліття! Полімерна упаковка давно і міцно увійшла в наш побут, і ми вже не уявляємо собі полиць в супермаркетах без струнких рядів чудових прозорих кристалів одноразової пластикової упаковки, всередині яких приховані торти і тістечка, штрудели і зефір, салати, м’ясо і різноманітна смачна кулінарія.
Різноманітні побутові дрібниці, милі дрібнички, сувеніри, косметика, побутова хімія, комп’ютерні аксесуари затишно пакуються в індивідуальні клітинки, або в окремі контейнери полімерної упаковки і рядами розташовуються на полицях і стелажах наших магазинів.
І ми повністю впевнені, що товар навіть при активному перевезення і довгому зберіганні, чи не пошкодиться механічно, не покриється пилом, що не вбере неприємні запахи.
Умовно, полімерну упаковку можна розділити на блістерну, коррекси і контейнери.
Блістер — це пластиковий футляр, що повторює контур розміщеного в нього предмета. Може бути прозорим з двох сторін (особлива перевага, щоб краще розглянути товар), типу«мушля». З оригінальною засувкою-замочком для забезпечення цілісності товару. Контроль першого розтину. А також може забезпечуватися спеціальним отвором «евроухом» для підвішування товару.
Для пакування розвиваючих іграшок, сувенірів, парфумерних наборів і косметики використовують блістерну упаковку типу «пенал», де картонний кольоровий вкладиш з яскравою рекламою рухається подібно кришці дитячого пенала, в 2-3-сторонніх загинах прозорого блістери.
Блістер «під приварку» приварюється або приклеюється до підкладки з картону або фольги. Його неможливо розкрити, повністю не пошкодивши упаковку. Він використовується для упаковки м’ясо-молочних продуктів, дитячого харчування, канцтоварів, сувенірів, ампул тощо
C коррексами ми зустрічаємося, набуваючи, наприклад, коробку цукерок. Це міцний пластиковий каркас з безліччю осередків під форму цукерок. Пластикові контейнери или харчові лотки можуть мати одне або декілька відділень. Прикладом можуть служити Тортниці, лотки для птиці, м’яса, фруктів, ягід і грибів, упаковки для соусів і суші, салатів.

Роблячи висновки з вищесказаного, можна перефразувати відомий вислів: упаковка – не предмет розкоші, а засіб пересування, тобто просування Товару від Продавця до Покупця. Фахівці фірми ТОВ «Э.Д.С.» допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант упаковки для Вашого товару з урахуванням всіх вимог по дизайну, кольору, твердості, прозорості.
ЗВЕРТАЙТЕСЯ, МИ ВАС ЧЕКАЄМО!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *