Пластикова полімерна упаковка безпосередньо від виробника. Блістерна упаковка виробництво. ТОВ фірма ТОВ “Э.Д.С.” 🇺🇦.

Пластикова полімерна упаковка давно і міцно увійшла в наш побут, і ми вже не уявляємо собі полиць у супермаркетах без струнких рядів чудових прозорих кристалів одноразової пластикової упаковки, всередині яких приховані торти та тістечка, штруделі та зефір, салати, м’ясо та різноманітна смачна кулінарія.

Всілякі побутові дрібниці, милі дрібнички, сувеніри, косметика, побутова хімія, комп’ютерні аксесуари затишно пакуються в індивідуальні осередки, або в окремі контейнери полімерної упаковки та рядами розташовуються на полицях та стелажах наших магазинів. І ми повністю впевнені, що товар навіть при активному перевезенні та довгому зберіганні не пошкодиться механічно, не покриється пилом, не вбере неприємні запахи.

Винахід полімерної пластикової упаковки – одне з чудових здобутків людства в останні десятиріччя!

Для запакування розвиваючих іграшок, сувенірів, парфумерних наборів та косметики використовують блістерну упаковку типу «пенал», де картонний кольоровий вкладиш з яскравою рекламою рухається подібно до кришки дитячого пенала, в 2-3-сторонніх загинах прозорого блістера.

Блістер «під приварювання» приварюється або приклеюється до підкладки з картону або фольги. Його неможливо розкрити, повністю не пошкодивши упаковку. Він використовується для пакування м’ясо-молочних продуктів, дитячого харчування, канцтоварів, сувенірів, ампул тощо.

З коррексами ми зустрічаємося, купуючи, наприклад, коробку цукерок. Це міцний пластиковий каркас із безліччю осередків під форму цукерок.

Пластикова полімерна упаковка від виробника – де замовити?

Роблячи висновки з вищесказаного, можна перефразувати відоме висловлювання: упаковка – НЕ предмет розкоші, а засіб пересування, тобто, просування Товару від Продавця до Покупця. Фахівці фірми ТОВ “Э.Д.С.” допоможуть Вам обрати оптимальний варіант упаковки для Вашого товару з урахуванням усіх вимог щодо дизайну, кольору, жорсткості, прозорості.
ЗВЕРТАЙТЕСЬ, МИ ВАС ЧЕКАЄМО!

Залишити відповідь