Исторія компанії

Про Компанію. Ми живемо у чудовий час дивовижних відкриттів та корисних для людини винаходів! Вже давно не уявляємо своє життя без смартфонів та комп’ютерів. Звичайно, без мікрохвильових печей та посудомийних машин, продуктів швидкого приготування. Та без такої звичної та непомітної, міцної та зручної одноразової пластикової полімерної упаковки!

Тортики та тістечка, м’ясо та тушки птиці, гриби та ягоди. Різні побутові дрібниці (батарейки, навушники, флешки), косметика та парфумерія, іграшки та сувеніри. Все цеакуратно пакується в екологічну та елегантну полімерну упаковку!

До речі, нешкідливу для людини та тварин.

Наскільки презентабельним стає зовнішній вигляд продукції! Будьте впевнені, що Ваш товар не отримає механічних пошкоджень. А також, не покриється шаром пилу. На нього ніколи не потраплять частинки сміття, він не вбере сторонні побутові запахи.

Використовувати прозоре полімерне впакування сьогодні – це актуально, зручно, комфортно, економічно доцільно.

Фірма ТОВ “Э.Д.С.” успішно займається виготовленням полімерної пластикової упаковки та термоформувального обладнання з 2001 р. Та є одним із провідних виробників цієї групи товарів в Україні. Спочатку ТОВ “Э.Д.С.” створювалось як підприємство, що займається виробництвом обладнання. Зараз ТОВ “Э.Д.С.” перетворилося на багатопрофільну Компанію. Та має замкнутий цикл виробництва: обладнання – плівка; технологічне оснащення – кінцевий продукт (УПАКОВКА).

Власна виробнича база, сучасна лабораторія. Використання як власних напрацювань, і новітніх винаходів провідних фахівців світового масштабу – це обумовлює потужний потенціал фірми ТОВ “Э.Д.С.”.

Швидко, якісно, ​​надійно!” – стиль та метод нашої роботи!

Команда спеціалістів від розробників до виконавців ТОВ “Э.Д.С.” врахує всі нюанси Ваших побажань та вимог. Ми оптимально вирішимо будь-які нестандартні завдання щодо розробки, виробництва термоформувального обладнання. Також, що до оснащення, випуску готової продукції з полімерної плівки незалежно від їх складності. Адже Ви робите замовлення безпосередньо у виробника, минаючи непотрібний ланцюжок посередників.

Звертайтеся – Ви переконаєтесь у нашому професіоналізмі ОСОБИСТО.

Наші відносини із замовниками відкриті та прозорі. І це запорука успіху ТОВ “Э.Д.С.”. У нас немає мети – просто продати обладнання чи упаковку. Ми маємо на меті допомогти клієнту у вирішенні його завдань. Від входження в ринок, до становлення лідером у своєму регіоні або сегменті ринку.

Вам знадобилися послуги з різання полімерної плівки або необхідне приварювання блістера? Спеціалісти ТОВ “Э.Д.С.” допоможуть грамотно та кваліфіковано.

Додатковим бонусом для замовників стануть дуже лояльні та демократичні ціни, швидкість та точність виконання замовлення.

Наші дипломи та нагороди

Фірма ТОВ “Э.Д.С.” у 2010 р. визнано Підприємством року. Згідно з даними Державного управління Статистики України. Цей показник гідно високо оцінює нашу Компанію.

Фірма ТОВ “Э.Д.С.” з 2002 р. учасник провідних профільних виставок. Наприклад, «Росупак», «Сібупак», «ПакЕкспо» та «Інпродмаш» в Україні. Досягнення фірми відзначені нагородами та дипломами на ринку упаковки України. А також, і на міжнародному рівні.